Besnik Hasi: “Dit hadden we nodig”

24-04-2025 14:12
-
Geschreven door MK
Besnik Hasi: “Dit hadden we nodig”

RSC Anderlecht boekte tegen KAA Gent de eerste driepunter in de Champions’ Play-Offs. Achteraf was de opluchting groot bij paars-wit. Ook Besnik Hasi was in de wolken, maar blijft nuchter.

RSCA maakte brandhout van KAA Gent. Het werd 5-0 in het Lotto Park. “Dit is maar één moment, één wedstrijd. We moeten hier vertrouwen uit putten en blijven verder werken”, aldus Besnik Hasi tegenover Sporza. “We hadden dit echt nodig. Het was een moeilijke periode, maar de jongens hebben er hard voor gewerkt. Het doet deugd bij iedereen.”

Kasper Dolberg was goed voor vier doelpunten tegen de Buffalo’s. “Hij komt uit een blessure, dus dan verwacht je niet direct de beste Dolberg. Hij liep vandaag in vrije ruimtes en hield de bal bij. De laatste wedstrijden heb ik er op gehamerd om hem in stelling te brengen. Dat lukte vandaag.”

LEES OOK: Baouf, Engwanda en Tajaouart naar A-kern Anderlecht

 

 

 

 

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Nieuwe trend in Pro League: spitsentrainers

Nieuwe trend in Pro League: spitsentrainers

Toen Patro Eisden in juni 2023 Luc Nilis als spitsentrainer voorstelde, halen velen hun schouders...

Openingsdata belangrijkste transfermarkten

Openingsdata belangrijkste transfermarkten

Op 12 juni gaan de transfermarkten in Engeland en Schotland open. De Belgische Pro League...

Wat is er van Igor Thiago?

Wat is er van Igor Thiago?

Maandenlang klonk er kritiek. Wie had Igor Thiago gescout? Er klonken fluitconcerten in het stadion....

Trainerscarrousel in de Jupiler Pro League

Trainerscarrousel in de Jupiler Pro League

Blijft Sebastien Pocognoli bij Union of kiest hij na één seizoen als hoofdtrainer voor een...