Besnik Hasi extra stoorzender?

Brian Riemer vloog buiten. David Hubert moest ook zijn spullen pakken. Besnik Hasi moest meer grinta en vertrouwen in de ploeg jagen. Dat lijkt averechts uit te draaien.
Geen doelgevaar in de uitmatch tegen Club Brugge. Een thuisnederlaag tegen Racing Genk. Op bezoek bij Union – dat niet wervelend speelde – liep het opnieuw mis. Nul op negen in de play-offs. Besnik Hasi liet zijn frustraties de vrije loop. Tierend langs de zijlijn, een flesje weggooien, noem maar op.
“Als we het over vertrouwen hebben, is het toch echt wel de hoogste tijd dat Besnik Hasi zijn attitude langs de lijn gaat aanpassen”, stelt Peter Vandenbempt bij Radio 1. “De manier waarop hij bij elke foute pass, actie of verkeerde beslissing te keer gaat met wegwerpgebaren, geroep en getier, dat is niet normaal. Als je een ploeg en spelers hebt die niet overlopen van zelfvertrouwen lijkt het mij een slecht idee. Dat zou aan zijn Balkanorigine liggen. Ik zou het een goed idee vinden als hij dat een beetje zou minderen.”