Blessin baalt: “Foute attitude Union”

Met nog negen matchen te spelen telt Union nog slechts een half punt voorsprong op Anderlecht. Grijpen ze voor de derde keer op rij naast de titel? Alexander Blessin spaarde zijn spelers niet na de 1-0 nederlaag bij Racing Genk.
“We hebben de wedstrijd verloren in de eerste helft door onze attitude”, stelde Blessin na afloop. “Racing Genk speelt in deze play-offs met de houding dat er niets te verliezen valt, dat merkte je in de eerste helft.”
“We speelden verschrikkelijk, verloren de bal te veel. We vonden geen oplossingen en maakten te veel fouten. De oplossing was dan om lange ballen te droppen en te knokken voor de tweede bal, maar dat deden we te weinig.”
“We moeten ons opnieuw focussen op de basis”, aldus Alexander Blessin. De Duitse trainer stuurde tijdens de rust bij. “De tweede helft was al een stuk beter. Een wedstrijd verliezen is geen probleem, de manier waarop is iets anders.”
LEES OOK: