Blessin over vervanger Nilsson

25-10-2023 15:53
-
Geschreven door MK
Blessin over vervanger Nilsson

Union Saint-Gilloise speelt donderdag in de Europa League tegen LASK Linz. Alexander Blessin kan geen beroep doen op Gustaf Nilsson. De Zweedse topschutter van Union staat geblesseerd aan de kant. Wie gaat hem vervangen?

“Gustaf was echt in vorm, maar we maakten eerder dit seizoen al hetzelfde mee met Dennis Eckert Ayensa”, aldus Alexander Blessin in Het Nieuwsbad. “Hij is nu weer terug en is klaar voor een basisplaats. Ook Kevin Rodriguez is weer terug van Colombia”.

Nilsson staat enkele weken aan de kant met een blessure aan de hamstrings. Dennis Eckert Ayensa is allicht zijn vervanger. De Duitser was goed op dreef met 5 doelpunten in 6 wedstrijden in de Jupiler Pro League toen hij uitviel met een blessure. Tegen KAS Eupen zat hij voor het eerst weer op de bank. Speelminuten zaten er toen nog niet in.

LEES OOK: Blessin (Union) blikt vooruit op LASK Linz

 

LEES MEER OVER:

Europa League

Union SG

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

VIDEO: “Hans Vanaken fantastische gast en geniale voetballer”

VIDEO: “Hans Vanaken fantastische gast en geniale voetballer”

Zes landstitels met Club Brugge, drie keer verkozen tot Gouden Schoen, mooie avonturen in de...

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

Van achttien naar zestien ploegen. De invoering van play-offs. De G6 probeert er nu een...

VIDEO Mignolet, Hayen en Delorge duimen voor STVV

VIDEO Mignolet, Hayen en Delorge duimen voor STVV

Degradatiezorgen voor STVV. Met nog vijf duels te spelen, staan de Kanaries bij de laatste...