Blokken Amoura en Puertas transferitis af?

Nul op twaalf. Union leek af te moeten haken in de titelstrijd. Met een zes op zes tegen Antwerp lijkt Union zich niet gewonnen te geven. Cameron Puertas speelde een belangrijke rol bij die ommekeer.
Werklust, duelkracht, balvast, assists en doelpunten. Cameron Puertas laat terug zien waarom hij tot de topspelers in de Jupiler Pro League behoort. Kevin Mac Allister hoopt dat Puertas en ook Mohamed Amoura die lijn verder kunnen trekken.
“Eerst ontvangen we Anderlecht, nadien trekken we naar Brugge. Natuurlijk kijken we ook naar hun wedstrijden, maar de focus moet bij onszelf liggen. De play-offs zijn echt crazy, iedereen kan iedereen kloppen. Na de 6 op 6 zijn we helemaal terug en we moeten het nu wedstrijd per wedstrijd aanpakken”, geeft hij mee bij Het Nieuwsblad.
“Het is belangrijk dat ze fit blijven, want om hoog te eindigen heb je je sleutelspelers nodig in de belangrijkste momenten. Het is belangrijk dat ze kalm blijven nu het seizoenseinde nadert, want waarschijnlijk zal het binnenkort over transfers gaan. Nu moeten ze alleszins hun focus hier bij ons houden.”