Bob Peeters is ambitieus met Westerlo

23-08-2020 14:21
-
Geschreven door MK
Bob Peeters is ambitieus met Westerlo

Om 16u gaat de bal aan het rollen in KVC Westerlo – Lierse Kempenzonen. De Kemphanen behoren tot de titelfavorieten. Trainer Bob Peeters is dan ook ambitieus.

“Op bijna elke positie zijn we dubbel bezet”, stelt Bob Peeters in Het Nieuwsblad. “De concurrentie in de groep is toegenomen en nu de competitie eindelijk van start gaat, zullen spelers die naast de selectie vallen ontgoocheld zijn en wellicht willen vertrekken. Ik steek niet onder stoelen of banken dat de groep groot is en we niet iedereen tevreden zullen kunnen houden. We proberen elke wedstrijd te winnen en leggen de lat hoog.”

KVC Westerlo mikt op promotie naar 1A. In seizoen 2016-2017 degradeerde het uit de Jupiler Pro League. Zo beginnen de Kemphanen om 16u aan hun vierde seizoen in 1B.

Nieuwsbrief

Specials

Genk 9 penalty’s, Standard 8, Kortrijk 0

Genk 9 penalty’s, Standard 8, Kortrijk 0

Na 24 speeldagen is er nog één ploeg die geen penalty mocht trappen in de...

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League, met 26 mei...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

VIDEO Kums & Delorge: “AA Gent Play-off 1”

VIDEO Kums & Delorge: “AA Gent Play-off 1”

Met nog vijf duels te spelen staat KAA Gent op de zesde plaats. Play-off 1...