Bolat: “Niet denken dat we al gered zijn”

18-10-2022 14:29
-
Geschreven door MK
Bolat: “Niet denken dat we al gered zijn”

Promovendus KVC Westerlo gaat vanavond op bezoek bij leider KRC Genk. Een speciale wedstrijd voor Sinan Bolat. De Turkse doelman debuteerde er op het hoogste niveau.

Na twaalf speeldagen staan de Kemphanen op een knappe achtste plaats. De troepen van Jonas De Roeck wonnen onder meer tegen Standard, RSC Anderlecht én Club Brugge.

Ondanks die goede resultaten blijft Sinan Bolat met beide voeten stevig op de grond. “We moeten niet gaan denken dat we nu al gered zijn. Dat zou het domste zijn wat we kunnen doen. Dit seizoen willen we voor een solide sportieve basis zorgen die de club later verder kan uitbouwen op vlak van infrastructuur en sportieve groei”, aldus Bolat in Het Nieuwsblad.

De bal gaat vanavond om 20u45 aan het rollen in de Cegeka Arena.

 

Nieuwsbrief

Specials

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Transfer Deadline Day in België verliep hectisch. De profclubs kunnen alleen nog vrije spelers...

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

De laatste loodjes kunnen zwaar wegen. Op Transfer Deadline Day regende het nog in- en...

LIVE | Transfer Deadline Day in België

LIVE | Transfer Deadline Day in België

Transfer Deadline Day. Op donderdag 3 september klokslag 23u59 eindigde de zomermercato in de Jupiler...

STVV 40% kans? De eerste match biedt inspiratie

STVV 40% kans? De eerste match biedt inspiratie

Steven Defour schat de kwalificatiekansen van STVV op 40%. De ervaring van Omonia Nicosia in...

VIDEO Peter Voets over STVV Europees: “Schitterende momenten”

VIDEO Peter Voets over STVV Europees: “Schitterende momenten”

STVV strijdt in Nicosia voor een plaats in de groepsfase van de Europa League. Op...