Bongonda kon ook naar Engeland, Spanje en Frankrijk

13-09-2019 10:30
-
Geschreven door LVDC
Bongonda kon ook naar Engeland, Spanje en Frankrijk

KRC Genk trekt vanavond naar Sporting Charleroi voor de openingswedstrijd van speeldag zeven. Om af te rekenen met de Zebra’s, kunnen de Limburgers eindelijk rekenen op Theo Bongonda. De 23-jarige flankspeler zit immers voor het eerst in de wedstrijdselectie, nadat hij een rugblessure had opgelopen tijdens de voorbereiding.

In Het Nieuwsblad geeft hij aan dat hij bij zijn eerste training wel even in paniek was, want na zijn lange afwezigheid had hij even moeite om het juiste ritme weer te vinden. Het was immers de eerste keer dat Bongonda langer dan een week out was, naar eigen zeggen. De steun van Felice Mazzu en Dimitri de Condé haalden hem echter door die moeilijke zes weken.

Bongonda is dus net op tijd fit voor de Champions League, waarin Genk het dinsdag opneemt in en tegen Salzburg. Het kampioenenbal was één van de redenen waarom Bongonda voor de landskampioen koos, want hij had ook aanbiedingen van Engelse, Spaanse en Franse ploegen op zak. De flankaanvaller verkoos echter een tussenstap, om vervolgens binnen één of twee seizoenen terug naar het buitenland te trekken.

LEES MEER OVER:

Dimitri De Condé

KRC Genk

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Wat is er van Eric Bocat?

Wat is er van Eric Bocat?

STVV zat vorig seizoen dicht tegen Play-off 1 aan. In de zomermercato dienden ze meerdere...

Wouter Vrancken begint aan ‘speciaal avontuur’ (VIDEO)

Wouter Vrancken begint aan ‘speciaal avontuur’ (VIDEO)

Instappen halfweg de play-offs, bij een ploeg die kan degraderen, veel trainers zouden er hun...

VIDEO: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

VIDEO: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

Wouter Vrancken is terug een Kanarie. De 46-jarige Truienaar moet STVV in de eerste afdeling...

FOTO’S: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

FOTO’S: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

Wouter Vrancken kwam als speler aan 206 wedstrijden in een shirt van STVV. De 46-jarige...