Boskamp neemt het op voor De Bruyne

11-09-2024 08:48
-
Geschreven door Redactie
Boskamp neemt het op voor De Bruyne

Kevin De Bruyne gaf in de matige eerste helft tegen Israël aan dat het anders moest. Dat deed hij ook tijdens de rust van Frankrijk-België. Na afloop nam hij geen blad voor de mond. “Als je niet goed genoeg bent moet je alles geven”, gromde de aanvoerder.

Die woorden sloegen in als een bom. “Zoiets heb ik zelf nooit meegemaakt. Ik zou er als medespeler alvast niet mee kunnen lachen wanneer mijn kapitein zoiets zou doen”, stelde voormalig Rode Duivel Gert Verheyen bij Sporza. “Zo’n interview zal niet op applaus onthaald worden in de kleedkamer.”

“Met zijn uitspraak ‘als je niet goed genoeg bent, moet je beter je best doen’ heeft hij toch een slag in het gezicht gegeven van velen die naar hem opkijken. Hij is tenslotte hun aanvoerder”, merkte Peter Vandenbempt op.

Johan Boskamp bekijkt het anders. Met zijn prestaties op clubniveau en bij de Rode Duivels heeft hij een zeker recht verworven. Kevin De Bruyne mag wat meer zeggen.

“Hij zegt gewoon de waarheid, hé. Dat is natuurlijk waardeloos voor bepaalde ploegmaats, maar het is ook niet dat hij ze bij naam heeft genoemd”, stelt Boskamp bij Het Belang van Limburg. “De Kev zegt altijd wat hij denkt. Sommigen vinden nu misschien dat hij een stap te ver is gegaan en dat hij zijn woorden had moeten inslikken, maar dat kan hij niet.”

LEES OOK: Onrustwekkende vaststelling bij de Rode Duivels

Nieuwsbrief

Specials

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

VIDEO Mike Verstraeten: “Mijn paars hart bloedt”

VIDEO Mike Verstraeten: “Mijn paars hart bloedt”

“Als je bij Anderlecht speelt, ben je enorm goed betaald. Dan moet je presteren. Als...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

VIDEO: “Hans Vanaken fantastische gast en geniale voetballer”

VIDEO: “Hans Vanaken fantastische gast en geniale voetballer”

Zes landstitels met Club Brugge, drie keer verkozen tot Gouden Schoen, mooie avonturen in de...

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

Van achttien naar zestien ploegen. De invoering van play-offs. De G6 probeert er nu een...