Boskamp over Anderlecht: “Het wordt beangstigend”

Anderlecht voerde nog een trainerswissel door, met als doelstelling de Beker van België te winnen. Club Brugge haalde het echter met 2-1. Zo blijft Anderlecht al acht jaar zonder prijs zitten. Johan Boskamp ziet te weinig vooruitgang.
“Grote clubs komen altijd terug. Normaal toch, want bij Anderlecht begin ik daar aan te twijfelen. Het wordt stilaan beangstigend”, klinkt het in Het Belang van Limburg.
Boskamp verwacht opnieuw weer heel wat verschuivingen bij Anderlecht en ook heel wat spelers die gaan vertrekken. “Maar wat komt er deze keer in de plaats”, vraagt hij zich af. “Onder Vince (Kompany, red.) probeerden ze het met jonge jongens. Nadien hebben ze het roer omgegooid, maar ook dat was geen succes. Wat nu? Zonder duidelijke sportieve lijn vrees ik dat ze blijven aanmodderen”, aldus Boskamp.
Anderlecht zit door de verloren bekerfinale nu al acht jaar zonder prijs en kende ook deze week weer heel wat veranderingen. Tim Borguet werd aangesteld als de nieuwe CEO van de club. Olivier Renard blijft wel Sportief Directeur. Verder is het nog onduidelijk of Besnik Hasi trainer mag blijven.