Bryan Heynen: “Dan is er iets heel moois mogelijk”

Na zeventien speeldagen staat KRC Genk aan kop in de Jupiler Pro League. Aanvoerder Bryan Heynen kijkt uit naar het tweede luik van de competitie.
“We zijn er klaar voor”, aldus Bryan Heynen in Het Belang Van Limburg. Hoe denkt de aanvoerder over een mogelijke landstitel? “We moeten vooral naar onszelf blijven kijken en met dezelfde ingesteldheid als in de heenronde op het veld gaan staan. Dan is er iets heel moois mogelijk. We moeten nu niet zeggen dat we kampioen gaan worden, maar we gaan er wel alles aan doen om zo hoog mogelijk te eindigen.”
KRC Genk telt tien punten meer dan eerste achtervolger Union Saint-Gilloise. De Genkies ontvangen woensdag RSC Anderlecht in de 1/8ste finale van de Croky Cup. Maandag 26 december wacht een verplaatsing naar KV Kortrijk in de Jupiler Pro League.
LEES OOK: Eerste wintertransfer KRC Genk: Alfred Caicedo