Buifrahi laat Belgische clubs links liggen

02-06-2023 22:09

Buifrahi laat Belgische clubs links liggen

Meerdere clubs in de Jupiler Pro League zagen Rayan Buifrahi graag een contract tekenen. De 18-jarige aanvaller ruilt KV Oostende echter voor MVV. Buifrahi lukte het afgelopen seizoen bij het beloftenteam 25 doelpunten en 17 assists.

MVV Maastricht schotelde Rayan Buifrahi een contract voor twee seizoenen met een optie op een derde jaar voor. “Hij kon inderdaad naar Belgische topclubs maar komt naar De Geusselt vanwege het feit dat we hier een echte ontwikkelclub zijn. Dat hebben we afgelopen seizoen ook duidelijk laten zien’, stelt technisch directeur Ronny van Geneugden op de clubsite van MVV.

De voormalige jeugdspeler van RSC Anderlecht en Club Brugge speelt liefst als linksbuiten of aanvallende middenvelder. “Het is een jong veelbelovend talent dat zich hier verder kan ontwikkelen. Buifrahi heeft onder meer een prima voetbalinzicht en een goede traptechniek.”

Rayan Buifrahi geldt als vervanger van Ruben van Bommel. De zoon van Antwerp-trainer Mark van Bommel trekt naar AZ. MVV ziet ook Jarne Steuckers naar STVV terugkeren.

LEES MEER OVER:

Pro League

Transfers

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Op 5 januari 2024 begint de wintermercato in België. Op 1 februari volgt de Transfer...

Het trainerskerkhof bij KV Kortrijk

Het trainerskerkhof bij KV Kortrijk

KV Kortrijk gooide Edward Still op straat en moet op zoek naar de vijfde trainer...

FOTO’S: Mooi eerbetoon voor Lon Polleunis

FOTO’S: Mooi eerbetoon voor Lon Polleunis

Lon Polleunis speelde zich bij STVV en RWDM in de kijker, won in 1968 de...

Koita en Kums staan op 1

Koita en Kums staan op 1

Aboubakary Koita lukte een hattrick tegen Racing Genk en komt zo aan zes doelpunten. De...

STVV’er Rein Van Helden was ballenjongen bij KRC Genk

STVV’er Rein Van Helden was ballenjongen bij KRC Genk

Derbytime voor KRC Genk en STVV. De bal gaat zondag om 13u30 aan het rollen...