Burgess lastpost voor Union?

24-04-2024 09:40
-
Geschreven door Redactie
Burgess lastpost voor Union?

Union dreigt voor het derde seizoen op rij naast de landstitel te grijpen. Mohamed Amoura is het scoren verleerd. Gustav Nilsson heeft van zijn pluimen verloren. Anthony Moris lijkt zijn status van sterkhouder verloren te hebben. Christian Burgess komt te vaak extra in het nieuws.

Een bal tegen het hoofd van Tolu Arokodare werpen, dat kostte Christian Burgess een rode kaart. Na de nederlaag tegen Club Brugge deed hij alsof hij een vraag van een journalist niet hoorde. Burgess haalde daarna naar de scheidsrechter uit, die het doelpunt van Hugo Vetlesen had goedgekeurd.

Alexandre Blessin floot zijn aanvoerder en doelman Anthony Moris terug met de stelling dat het een geldig doelpunt was. Een duidelijk teken dat er binnenskamers onvrede groeit.

Sportpsycholoog Jef Brouwers roept Christian Burgess tot de orde. “De opstapeling van negativiteit veroorzaakt een neerwaartse spiraal, waardoor je vast komt te zitten in een vicieuze cirkel”, geeft hij aan bij Het Nieuwsblad. “Hierdoor kunnen verkeerde keuzes worden gemaakt en ongelukkige opmerkingen worden gemaakt, zoals bij Christian Burgess.”

“Als veldleider van Union draagt hij een grote verantwoordelijkheid, maar zijn negatieve reactie op een nederlaag draagt alleen maar bij aan een nog meer negatieve sfeer rond de club.”

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League, met 26 mei...

Top 10 speelminuten in JPL

Top 10 speelminuten in JPL

De reguliere competitie ligt achter de rug. Goed voor 2.700 speelminuten. Slechts drie doelmannen en...

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

Domenico Tedesco maakte zich vaak niet populair met zijn selectiepolitiek en tactische keuzes. Pakt zijn...

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

De kaarten zijn nog niet geschud. Het verleden leert dat er nog veel kan gebeuren...

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Racing Genk komt als ‘numero uno’ aan de start van Play-off 1, ook gekend als...