Casper Nielsen: “Het was niet moeilijk”

“Dit geeft natuurlijk een goed gevoel”, trapte Casper Nielsen een open deur in. “We begonnen heel sterk aan de eerste helft, maar in de laatste tien minuten zakten we wat weg. In de tweede helft wisten we dat we één kans nodig hadden om de wedstrijd dood te maken.”
“Al bij al was het een goeie match”, vond de Deense middenvelder van Club Brugge. “Er waren veel afwezigen, maar de invallers deden het heel goed. Het was een goede teamprestatie. Ik ben trots op de jongens.”
Eupen legde Club ook niet bijster veel in de weg. “Ik denk niet dat het moeilijk was. Ze creëerden niet veel. Wij maakten wat foutjes, omdat het lastig voetballen is op dit veld. Maar als onze focus er was, hadden we alles onder controle.”