Castagne geeft aan waarom hij vertrok bij Atalanta Bergamo

14-09-2020 15:02
-
Geschreven door MK
Castagne geeft aan waarom hij vertrok bij Atalanta Bergamo

Leicester City plukte Timothy Castagne voor twintig miljoen euro weg bij Atalanta Bergamo. De 24-jarige Rode Duivel geeft aan waarom hij verhuisde naar de Premier League.

De wingback had een moeilijke relatie met trainer Gian Piero Gasperini. “Op technisch en tactisch vlak is hij absolute top, maar we hadden geen goede band op menselijk vlak”, stelt Castagne in La Gazzetta dello Sport.

“Ik had kunnen bijtekenen, maar na de match tegen PSG heb ik besloten om te vertrekken. Dat had niets met geld te maken, maar wel met de sportieve situatie.”

In de kwartfinale van de Champions League tegen PSG zat Castagne tot zijn grote verbazing op de bank. “De hele week trainde ik met de basiself, maar de avond voor de match vloog ik plots uit de ploeg. Dat was voor mij een verrassing. Ik had er ook nood aan om regelmatig te spelen in dezelfde rol. Nu was het eens rechts, dan weer links, de volgende keer op de bank. Dat was niet ideaal. Ik had ook aanbiedingen uit de Serie A, maar in Italië wil ik alleen voor Atalanta spelen.”

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

VIDEO: STVV viert het behoud

VIDEO: STVV viert het behoud

Een gelijkspel in Kortrijk, een nederlaag van Cercle Brugge. STVV bleef zo eerste in de...

Union kampioen als… Club Brugge kampioen als…

Union kampioen als… Club Brugge kampioen als…

Met een 0-1 zege in Anderlecht staat Union een stap dichter bij de landstitel. Als...

Christos Tzolis bepalend in titelstrijd

Christos Tzolis bepalend in titelstrijd

Union, Club Brugge of toch nog Racing Genk, de titelstrijd in de Jupiler Pro League...

Sven Kums hangt zijn voetbalschoenen aan de haak

Sven Kums hangt zijn voetbalschoenen aan de haak

Op zijn 37ste neemt Sven Kums afscheid van het profvoetbal. De winnaar van de Gouden...