Casteels over transfer: “Toen wist ik genoeg”

Koen Casteels had een aflopend contract bij VfL Wolfsburg en kreeg een aanbieding van RSC Anderlecht. Er klopten nog een aantal clubs op de deur. Hij tekende bij het Saoedische Al-Qadsiah FC. Casteels legt ook uit waarom.
Hij behoorde tot de betere keepers in de Bundesliga. Op zijn 31ste keek hij wat verder. Sportief én financieel. Wat waren de mogelijkheden. In de podcast MidMid bevestig Koen Casteels dat er gesprekken met Anderlecht liepen.
Het was een optie, maar komende van Wolfsburg lag dat veel te ver uit elkaar. In België spelen is zeker geen must voor mij. Er waren heel weinig clubs die het totale plaatje aanboden. Het leven naast het veld speelde ook mee. Heel veel clubs wilden afwachten tot na het EK en ik wilde voor dat Europees Kampioenschap duidelijkheid over mijn toekomst.”
Al-Qadsiah FC bood een contract voor drie jaar aan. Ze staan op de derde plaats in de Saudi Pro League. Cameron Puertas kwam van Union over. Pierre-Emerick Aubameyang maakt er ook deel uit van de selectie. De voormalige Spaanse international Michel is er trainer.
“Ik beklaag mij de keuze zeker niet, want alles klopt er”, stelt Koen Casteels. “Ook het leven naast het veld. Of Saudi-Arabië mijn eerste keuze was? Neen, maar toen ik op bezoek ging in mei, wist ik al snel genoeg.”
LEES OOK: Matz Sels ook Rode Duivel af?