Chaos compleet bij KV Kortrijk: overnemer haakt af
17,5 miljoen euro, de Amerikaanse Kaminski Group zou die som op tafel gooien voor de overname van KV Kortrijk. Maciek Kaminski en zijn zoon Mikhail gaven op een korte persconferentie toelichting bij hun plannen.
KV Kortrijk leek verlost te raken van de Maleisische eigenaar Vincent Tan, die KV Kortrijk in 2015 kocht voor 5 miljoen euro. Maar de Kaminski Group liet daarna nog bitter weinig van zich horen. Ze talmden om de overnameprijs te betalen en werden in gebreke gesteld door Tan.
De overname zou helemaal van de baan zijn. Zo blijft KV Kortrijk voorlopig in handen van Vincent Tan. CEO Matthias Leterme en voorzitter Ronny Verhelst stapten in april op, uit onvrede met de Maleisische eigenaar. De West-Vlaamse club heeft, slechts vier weken voor de start van de competitie, veel weg van een stuurloos schip.