Charai tevreden na STVV-Westerlo: “Derde zege op rij”
Westerlo boekte een 0-2 overwinning bij STVV en nestelt zich in de linkerkolom van het klassement. Issame Charai stapte met een goed gevoel op de spelersbus.
- Van onze reporter op Stayen
“Ons matchplan klopte vandaag, want we hebben heel gedisciplineerd gevoetbald”, stelde Issame Charai op de persbabbel. “In de eerste helft hadden we de bal en hebben we veel kansen gecreëerd.”
“In de tweede helft is het logisch dat Sint-Truiden komt, maar ik ben niet helemaal tevreden dat we nog een aantal kansen weggeven.”

“Vorig jaar is het niet gelukt om drie keer op een rij te winnen, dus het is nu wel heel belangrijk dat dat snel gelukt is. Daar kunnen we op verder bouwen na de internationale break.”
“Ik had natuurlijk liever meteen verder gedaan, maar we gaan de break in met een positief gevoel”, stelde Issame Charai met een knipoog.
LEES OOK: KV Mechelen van 12 op 21 naar 3 op 21