Chelsea brengt bod uit voor Cristiano Ronaldo

07-07 11:48

Chelsea brengt bod uit voor Cristiano Ronaldo

Chelsea gaat een serieuze poging wagen om Cristiano Ronaldo weg te kunnen halen bij Manchester United. De 37-jarige aanvaller wil naar een club die in de Champions League speelt. The Blues gaan een bod van zo’n vijftien miljoen euro doen op de Portugese goalgetter.

Dat schrijft het Engelse The Times althans. De belangstelling van Chelsea kan weleens goed nieuws zijn voor Ronaldo, aangezien er maar weinig clubs zijn die de aanvaller kunnen weghalen bij Manchester United. Daarvoor is niet zozeer de transfersom overigens de grote boosdoener, maar vooral het torenhoge salaris van de Portugees is lang niet voor alle clubs op te brengen.

Bayern München is een van de andere clubs die Ronaldo zou kunnen betalen, maar Der Rekordmeister heeft aangegeven dat het halen van een 37-jarige speler niet in het beleid van de club zou passen. Aangezien het een club moet zijn uit de Champions League, waarbij de trainer wil meedenken met de eisen van Ronaldo, blijven er weinig clubs over. Ook Real Madrid lijkt niet happig te zijn op een rentree van de aanvaller.

Nieuwsbrief

Specials

Union meer punten dan Genk en Antwerp

Union meer punten dan Genk en Antwerp

Wie van spanning houdt, zat goed in de Jupiler Pro League 2022/2023. De titelstrijd werd...

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Financiële zorgen bij meerdere clubs in de Jupiler Pro League. De nood aan uitgaande transfers...

VIDEO: Ontvangst spelersbus KRC Genk

VIDEO: Ontvangst spelersbus KRC Genk

Enkele honderden fans van Antwerp tekenden present bij het vertrek van de spelersbus naar Genk....

Erik Van Looy trekt naar RC Genk-Antwerp: “Ik ben niet bedreigend”

Erik Van Looy trekt naar RC Genk-Antwerp: “Ik ben niet bedreigend”

De fans van Antwerp FC, Union en Racing Genk tellen de uren af. Eén van...

INSTA-FOOT: Vakantiefoto’s Walsh, Deschacht, Hoedt, Courtois

INSTA-FOOT: Vakantiefoto’s Walsh, Deschacht, Hoedt, Courtois

Thibaut Courtois dook net als Neymar op de GP Formule 1 in Monaco op. De...