Cijfers Antwerp wijzen niet naar Stef Wils
Stef Wils vloog buiten. Er viel meer uit de spelerskern te halen, luidde de uitleg van de clubleiding. Antwerp haalde Joseph Oosting naar België.
Daar hoorde een vlammende start bij. Antwerp kegelde met wat geluk STVV uit de Beker van België en de Great Old speelde ook in de competitie met wat meer vuur en aanvalsdrift. “De bekerfinale en de top 6”, werden als doelstelling naar voor geschoven.
De bekercampagne eindigde met een 0-4 nederlaag tegen Anderlecht. In de reguliere competitie kwam Antwerp in 2026 aan een ondermaatse 8 op 30. Antwerp kwam slechts twee keer tot winst: bij Cercle Brugge en thuis tegen STVV.
Tegenvallende resultaten, armtierig voetbal. Antwerp speelt ook geen rol van betekenis in Play-off 2. Na een thuisnederlaag tegen Racing Genk gingen ze ook bij Sporting Charleroi onderuit.
- 16 matchen onder de leiding van Stef Wils (17 op 48)
- 4 overwinningen, 5 gelijke spelen, 7 nederlagen (17 goals voor, 19 tegen)
- 20 matchen onder de leiding van Joseph Oosting (27 op 60)
- 8 overwinningen, 3 gelijke spelen, 9 nederlagen (28 goals voor, 29 tegen)
Stef Wils kwam aan gemiddeld 1,06 punten per match, Joseph Oosting zit aan 1,35. Een gevoelige verbetering is dat niet. De Nederlander kreeg bij Antwerp een contract tot midden 2028.