Clement over Vanaken en De Ketelaere: “Dat bepaal ik niet”

18-11-2021 19:53
-
Geschreven door Redactie
Clement over Vanaken en De Ketelaere: “Dat bepaal ik niet”

Club Brugge komt vrijdagavond op het veld van KV Mechelen in actie. Philippe Clement gaf voor de interlandbreak aan dat hij op begrip rekende. Dat zijn spelers drie dagen voor een competitiematch niet te veel minuten zouden moeten maken. Roberto Martinez zette Charles De Ketelaere en Hans Vanaken wel in tegen Wales.

De bondscoach luisterde dus niet naar de vraag van Philippe Clement. “Er is altijd communicatie over onze spelers, maar ik ben niet degene die de speelminuten bepaalt”, citeert Het Nieuwsblad de Brugse coach. “Het belangrijkste is dat iedereen fit is teruggekomen.”

Afwachten of Vanaken en De Ketelaere vrijdagavond op scherp staan. Clement: “Ze gaan één training in de benen hebben. Woensdag stond er recuperatie op het programma voor hen. Of ze nu fris zijn? Nog niet, dat kan ook niet als je pas dinsdag gespeeld hebt. Maar tegen vrijdagavond moet dat wel lukken.”

LEES OOK: Club Brugge met deze spelers naar KV Mechelen

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League, met 26 mei...

Top 10 speelminuten in JPL

Top 10 speelminuten in JPL

De reguliere competitie ligt achter de rug. Goed voor 2.700 speelminuten. Slechts drie doelmannen en...

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

Domenico Tedesco maakte zich vaak niet populair met zijn selectiepolitiek en tactische keuzes. Pakt zijn...

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

De kaarten zijn nog niet geschud. Het verleden leert dat er nog veel kan gebeuren...

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Racing Genk komt als ‘numero uno’ aan de start van Play-off 1, ook gekend als...