Clement vraagt tijd na 1 op 6
Philippe Clement maakte een verrassende keuze: trainer bij Norwich City. De Engelse Kanaries stonden op de voorlaatste plaats in de tweede afdeling. Dat avontuur begon met een 4-1 nederlaag in Birmingham. De thuismatch tegen Oxford City leverde één punt op.
“Het was veel beter dan zaterdag (toen Birmingham met 4-1 won van Norwich)”, citeert AOL Clement na afloop. “Er was een betere structuur in het team, we kregen meer kansen en de fans zagen een team dat verdiende om te winnen.”
“Er moeten nog heel veel dingen beter maar ik denk dat iedereen een week geleden zou getekend hebben voor deze prestatie, het resultaat achterwege gelaten”, ging Clement verder. “Er is nog veel werk hier, sommige spelers zijn uit door blessures, en sommigen zitten niet op het niveau dat ik wil.”
Clement voelt zich naar eigen zeggen al goed ontvangen bij de club. “Het zal tijd vragen – zeker veel langer dan één week – maar ik voel me al zeer goed hier.”