Clement wijst naar ‘aantal mensen’

Philippe Clement leidde Club Brugge naar twee landstitels. In het derde seizoen zat er wat sleet op de formule. Clement kreeg een mooie aanbieding van AS Monaco en hapte toe. Zijn vertrek had anders kunnen verlopen.
Jan en alleman stellen dat beide partijen nodig hadden aan een nieuwe wind. “Dat vind ik helemaal niet”, reageert Philippe Clement bij Eleven Sports. “Ik denk eerder dat het een groep mensen was die het beu was dat ik al lang op die plaats zat.” Clement noemde geen namen en merkte op dat het niet expliciet om mensen bij Club Brugge gaat. “Het was eerder de buitenwereld.”
De Supercup, een vier op zes in de Champions League. Clement: “In de eerste helft hebben we heel goede momenten gehad. Op het einde was er de ontgoocheling in de Champions League en ging het ook moeilijker in de competitie.”
We hadden een aantal pijnpunten in de kern en dat wist ook iedereen binnenskamers. Daarom zijn tijdens de wintermercato in januari ook de juiste dingen gebeurd. Net om dat aan te pakken. Dus het verhaal was helemaal nog niet op.”
“Dat is ook gebleken in december met de wedstrijd tegen Genk in de competitie en de beker die met een goede mentaliteit gewonnen werden. Maar ik denk dat als je lang na elkaar wint, mensen alsmaar iets anders en nieuws willen, en daar naar op zoek gaan. Ik denk dat het eerder dat verhaal was.”
LEES OOK: Nzeyimana over Union-Club Brugge: “Dat getuigt van klasse”