Clinton Mata verlaat Club Brugge

05-07-2023 08:41
-
Geschreven door Redactie
Clinton Mata verlaat Club Brugge

Geen 200 wedstrijden voor Clinton Mata in het shirt van Club Brugge. De Angolese rechtsachter trekt een shirt van Olympique Lyon aan. Daar hoort een transfersom van 5,5 miljoen euro bij. Mata neemt na 197 matchen, 6 doelpunten en 16 assists afscheid.

Na een teleurstellend seizoen is de vernieuwingsdrang groot bij Club Brugge. Olympique Lyon pakte met een goed bod uit. Clinton Mata wordt 31 jaar in november. De voormalige speler van KAS Eupen, Sporting Charleroi en Racing Genk was ook zelf toe aan een nieuwe uitdaging.

Olympique Lyon eindigde vorig seizoen op de zevende plaats in de Ligue 1. Clinton Mata – geboren in Verviers – krijgt er een contract tot medio 2026.

Clinton Mata won met Club Brugge drie landstitels in vijf seizoenen. Hij volgt bij Olympique Lyon Malo Gusto, die terugkeert naar Chelsea, op.

LEES OOK: Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Clinton Mata verlaat Club Brugge
foto DC | www.voetbalbelgie.be
foto DC | www.voetbalbelgie.be

Nieuwsbrief

Specials

Grote schoonmaak bij AA Gent?

Grote schoonmaak bij AA Gent?

KAA Gent staat weer voor een vernieuwingsoperatie. Een nieuwe spits. Een centrale verdediger. Meer creativiteit...

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

Hoogspanning in de Champions’ Play-offs, beter gekend als Play-off 1. Pakt Club Brugge de titel...

FOTO: Aankomst spelers STVV en Union

FOTO: Aankomst spelers STVV en Union

Twee uur voor de aftrap van STVV-Union, de spelers en stafleden stappen het stadion binnen....

VIDEO Wouter Vrancken: “We kennen Union”

VIDEO Wouter Vrancken: “We kennen Union”

STVV pakte in Mechelen met champagnevoetbal uit. Lukt dat zaterdag ook tegen koploper Union? Wouter...