Club Brugge 10 miljoen voor Maksimovic?

01-09-2022 11:18
-
Geschreven door Redactie
Club Brugge 10 miljoen voor Maksimovic?

Het stopt niet na de komst van Dedryck Boyata, Raphael Onyedika en Roman Yaremchuk. Club Brugge strijdt volgens Spaanse media voor de handtekening van Nemanja Maksimovic.

De 27-jarige Servische middenvelder wil graag bij FC Getafe blijven. De clubleiding tracht echter te besparen op de loonlasten. Een transfer van Nemanja Maksimovic past in dat verhaal. Getafe vraagt 10 miljoen euro. Club Brugge legde die som ook op tafel voor Peter Onyedika.

Maksimovic pikte dit seizoen 46% van de speelminuten in La Liga mee. Hij kwam in 2018 van Valencia over voor 10 miljoen euro. Zijn marktwaarde wordt op 14 miljoen euro geschat. De 39-voudige A-international ligt tot midden 2024 onder contract.

LEES OOK: Yaremchuk wuift de druk van recordtransfer weg

LEES MEER OVER:

Club Brugge

Transfers

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League, met 26 mei...

Top 10 speelminuten in JPL

Top 10 speelminuten in JPL

De reguliere competitie ligt achter de rug. Goed voor 2.700 speelminuten. Slechts drie doelmannen en...

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

Domenico Tedesco maakte zich vaak niet populair met zijn selectiepolitiek en tactische keuzes. Pakt zijn...

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

De kaarten zijn nog niet geschud. Het verleden leert dat er nog veel kan gebeuren...

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Racing Genk komt als ‘numero uno’ aan de start van Play-off 1, ook gekend als...