Club Brugge gaat niet voor nieuwe spits
Nicolo Tresoldi en Romeo Vermant zijn (nog) geen goalgetters. De supporters hopen dat Club Brugge in de wintermercato een spits erbij haalt. Het management ziet dat anders.
Volgens Rigaux heeft Club Brugge dan ook helemaal geen echte killer nodig. “Als je kijkt naar hoe vlot wij vandaag tot doelpunten komen, het mag wel wat meer zijn, maar in de meeste wedstrijden hebben we toch geen scoringsprobleem. We hebben verschillende spelers die een doelpunt kunnen make en ik denk dat dat sterker is dan één bepalende spits te hebben.”
Daarom vindt Rigaux het logisch dat Club Brugge niet in paniek schiet richting de wintermercato. Het vertrouwen in de huidige kern blijft groot. “Het hangt niet af van één spits om succesvol te zijn bij Club Brugge”, besluit hij.
Director of Football Dévy Rigaux ziet namelijk geen enkele reden tot paniek. Volgens hem hoeft Club Brugge helemaal niet de transfermarkt op te duiken om extra vuurkracht te vinden. “Ik denk niet dat we een nieuwe spits nodig hebben. Zowel Vermant als Tresoldi hebben alle kwaliteiten om een topspeler te worden voor Club Brugge. Daar hebben ze alle kwaliteiten voor en zijn ze ook dichtbij”, klinkt het bij DAZN.
Rigaux benadrukt bovendien dat het duo perfect aansluit bij de manier waarop blauw-zwart wil spelen. Hij ziet geen noodzaak om iemand te halen die meteen twintig doelpunten moet garanderen. “Ik denk dat ze ook allebei heel goed passen bij het voetbal dat wij spelen. We zijn als Club Brugge ook niet afhankelijk van één topspits of spits die 20 goals kan maken, want dan maak je jezelf ook kwetsbaar.”