Club Brugge pleit voor afschaffing VAR
Een doelpunt van Hans Vanaken werd terecht afgekeurd. De kopbalgoal van Igor Thiago was een ander verhaal. Kwam daar wel buitenspel bij kijken? Ronny Deila kookte van woede.
“Ik heb de beelden gezien van de tweede afgekeurde goal en het was geen buitenspel”, stelde de Noorse trainer na het gelijkspel in Mechelen. “Als je dergelijke fouten maakt, kunnen we beter stoppen met de VAR. Als je de lijnen trekt, zie je dat het geen buitenspel is.”
Club Brugge dient ook wat in eigen boezem te kijken. “Onze eerste helft was niet goed genoeg, zeker aanvallend niet. De spelers stonden te ver uit elkaar, we speelden te simpel en creëerden te weinig. We hadden de wedstrijd wel onder controle en in de laatste twintig minuten voegden de invallers wat toe aan ons spel. Toen hadden we genoeg kansen om de wedstrijd te winnen.”
“Maar we moeten meer kansen afdwingen dan we vandaag gedaan hebben”, citeert Sporza Ronny Deila. “Defensief was het wel goed, dat moeten we onthouden. Een punt is ook beter dan niks, maar we kunnen beter. De mentaliteit is goed, het gaat om positionering en meer durf tonen om door het centrum te spelen.”
LEES OOK: 2 doelpunten Club Brugge afgekeurd (VIDEO)
Dit was toch helemaal geen buitenspel!? #KVMCLU pic.twitter.com/Afb65SsF4p
— Nick Vinckier (@NickVinckier) December 10, 2023