“Club Brugge voldoende gewapend voor de titel”

12-02-2025 12:21
-
Geschreven door Redactie
“Club Brugge voldoende gewapend voor de titel”

Racing Genk liet in de wintermercato geen basisklanten gaan. Club Brugge maakte Andreas Skov Olsen te gelde. Een speler die in bepaalde matchen dat tikkeltje extra kon brengen.

Club Brugge haalde er alleen Vince Osuji bij. Een extra verdediger. “We zijn overtuigd dat we, met wat we in huis hebben, meer dan voldoende gewapend zijn om kampioen te spelen”, stelt Director of Football Dévy Rigaux tegenover Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: De Ketelaere zal niet uitbundig vieren

Met Skov Olsen verloor Club Brugge een doelpunten- en kampioenenmaker aan VfL Wolfsburg. Een echte vervanger werd niet gehaald, wat ook voor enige kritiek zorgde van de eigen achterban. Toch gelooft Director of Football Dévy Rigaux in de huidige ploeg.

Hij wijst naar de bank. “Hugo Vetlesen, die was vorig seizoen basisspeler toen we de titel pakten. Hij is één van de jongens die dat perfect kan invullen. En er is ook nog Shandre Campbell, die het goed doet bij NXT.” Voorlopig krijgt Chemsdine Talbi zijn kans op de rechterflank. Michal Skoras greep zijn kans niet.

In de spits lijkt Club Brugge aan kwaliteit ingeboet te hebben. Gustaf Nilsson is geen Igor Thiago. Dévy Rigaux is het daar niet helemaal mee eens. “Hij heeft in de Jupiler Pro League 9 goals en 5 assists in 17 matchen. En hij heeft reeds getoond dat hij het Club-dna in zich heeft. Ik zal niet zeggen dat er geen ruimte voor progressie is, maar los van zijn blessure is hij heel productief.”

LEES OOK: Recordtransfer voor Club Brugge in zicht

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League, met 26 mei...

VIDEO: “Geef Rudi Garcia een kans”

VIDEO: “Geef Rudi Garcia een kans”

Tientallen namen passeerden de revue, toen het over de opvolging van Domenico Tedesco ging. Sergio...

Play-downs: Cercle Brugge 73,86%, STVV 74,93%

Play-downs: Cercle Brugge 73,86%, STVV 74,93%

Hoogspanning in de Jupiler Pro League zondag. De zes ploegen voor Play-off 1 zijn bekend....

De promotiestrijd in de Challenger Pro League

De promotiestrijd in de Challenger Pro League

Hoogspanning in tweede klasse. Met nog vijf speeldagen af te werken nam RWDM de leidersplaats...

Nog geen 2 Belgische clubs in Champions League

Nog geen 2 Belgische clubs in Champions League

Twee Belgische clubs in de League Phase van de Champions League, dat is nog niet...