Club Brugge schakelt Racing Genk uit

De twintigste bekerfinale is een feit voor Club Brugge. Daar hoorden bloed, zweet en tranen bij. “Een heerlijk voetbalgevecht tussen de twee beste ploegen in ons land”, stelde Filip Joos. “Union mogen we als derde, met een andere stijl, niet vergeten.”
Tien jaar na de vorige beker kunnen ze opnieuw in die competitie een prijs pakken. Zakaria El Ouahdi mikte in de veertiende minuut raak. Tien minuten later prikte Joel Ordonez de 1-1 binnen.
Op basis van de kansen verdiende Racing Genk een tweede doelpunt in de tweede helft. Zo vloog een inzet van Tolu Arokodare in de slotfase tegen de lat. De Genkies dwongen 18 doelpogingen af waarvan 5 tussen het doelkader. Club kwam aan 3 uit 8. Genk had 58 procent van het balbezit.
De bekerfinale – tegen Antwerp of Anderlecht – zou op 14 mei plaatsvinden in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
LEES OOK: Sonck in de ban van Karetsas
Propaganda match voor Belgisch voetbal. Eerlijkshalve verdiende @KRCGenkofficial de zege maar een sterke Jackers besliste er anders over. Conclusie: @ClubBrugge heeft nog kans op 2 prijzen, de Limburgers maar één meer…. #GNKCLU
— Steven Lemmens (@lemmenssteven1) February 5, 2025
Jammer dat een dubieuze fase beslist over deze wedstrijden. Dan kan je de handsbal van Onyedika evengoed fluiten.
Triestig voor het Belgische voetbal. #GNKCLU
— Stef Linsen (@LinsenStef) February 5, 2025
Bedankt Club en Genk voor deze mooie wedstrijd, ik ben bang dat het niveau morgen 7 keer zo laag zal liggen.. #gnkclu
— Jelle Vunckx (@JVunckx1) February 5, 2025