Club Brugge weken zonder Shandre Campbell

10-09-2025 08:54
-
Geschreven door Redactie
Club Brugge weken zonder Shandre Campbell

Shandre Campbell lukte de winnende treffer op het veld van Zulte Waregem. Nicky Hayen liet de 20-jarige aanvaller drie keer opdraven dit seizoen. Campbell draait ook bij Club NXT mee.

Hij voelt zich goed in zijn vel bij Club Brugge. “Ik geniet er van mijn tijd. Alles gaat goed. Ik ben er nu volledig aangepast en heb alle vertrouwen dat ik op mijn elan kan verdergaan”, stelt Shandre Campbell, die deel wil nemen aan het WK U20 in Chili. Dat toernooi begint op 27 september. De finale is op 19 oktober. Zuid-Afrika won de Africa Cup U20 en trekt met ambitie naar Chili.

“Het is opwindend om naar een WK te mogen”, blikt Shandre Campbell vooruit tegenover de Zuid-Afrikaanse media. “Het is een wereldbeker, waar je spelers kan treffen die actief zijn bij PSG en andere Europese topclubs. Je kan zien hoe zij spelen en hoe groot het niveauverschil is.”

LEES OOK: “Vanaken is alweer het kind van de rekening”

Nieuwsbrief

Specials

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

Speeldag 2 ligt achter de rug in de Champion’s Play-offs. Union en Club Brugge boekten...

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?

Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?

William Balikwisha debuteerde op zijn negentiende bij Standard. In september 2020 was het aan zijn...

Staande ovatie voor Simon Mignolet

Staande ovatie voor Simon Mignolet

Nog één keer op Stayen in actie komen, die wens ging niet in vervulling voor...

VIDEO: Kiest Wouter Vrancken voor Burgess, Leko en de VAR?

VIDEO: Kiest Wouter Vrancken voor Burgess, Leko en de VAR?

Christian Burgess of Brandon Mechele in je ploeg? Ivan Leko of Nicky Hayen? Kiest Wouter...