Club Brugge vangt meer dan verwacht

Er circuleerden al een tijd transfergeruchten over Chemsdine Talbi. De flankaanvaller vertrekt voor 23 miljoen euro naar Sunderland. Een verrassing. De Black Cats betalen minder voor Noah Sadiki, sterkhouder bij kampioen Union.
In het afgelopen seizoen kwam Talbi tot 44 matchen bij Club Brugge. Hierin wist de winger zeven doelpunten te maken en leverde hij vijf assists af aan zijn ploegmaats. Twee van zijn doelpunten maakte Talbi in de Champions League.
Club Brugge kon dat bod niet naast zich neerleggen. Chemsdine Talbi lag nog twee jaar onder contract en had een marktwaarde van zo’n 8 miljoen euro achter zijn naam staan. Ze krijgen bijna drie keer meer.
Dat hoge bod voor Chemsdine Talbi geeft aan dat Club Brugge weer een stap hoger op de internationale voetballadder staat.
LEES OOK: Bod Club Brugge geweigerd