Club Brugge zit PSV op de hielen

21-01-2026 07:57
-
Geschreven door Redactie
Club Brugge zit PSV op de hielen

Met een 1-4 zege bij Kairat Almaty blijft Club Brugge kans maken op een plaats in de play-offs van de Champions League. In Nederland zagen ze Club liever niet winnen.

Kairat Almaty stond met 1 op 18 helemaal onderaan in de League Phase. Club Brugge sprokkelde drie punten meer. De Kazachse ploeg hield een half uur stand. Club won in Astana met duidelijke 1-4 cijfers. Als ze in eigen huis tot puntenwinst komen tegen Olympique Marseille zit een plaats in de volgende ronde er nog in.

“Club Brugge deelt Nederland pijnlijk coëfficiëntentikje uit. De Belgen krijgen er 0,400 punten bij en houden een plek in de tussenronde in het vizier”, stelt Voetbal International.

“Club heeft nu zeven punten, een meer dan Bodø/Glimt (dat van Manchester City won, nvdr.). Bij PSV – dat acht punten heeft – wordt de druk door deze uitslagen ook verhoogd”, aldus De Telegraaf.

PSV komt vandaag om 21 uur thuis in actie tegen Newcastle United. Volgende week krijgen ze Bayern München op bezoek.

LEES OOK: Ivan Leko zag een ander Club Brugge

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Er zit weer een drukke transferzomer aan te komen in de Jupiler Pro League 2026/2027....

SPECIAL: Nieuw stadion Club Brugge

SPECIAL: Nieuw stadion Club Brugge

Januari 2007. Michel D’Hooghe deed de stadionplannen van Club Brugge uit de doeken. Die voetbaltempel...

SPECIAL: Kalender oefenmatchen JPL-clubs

SPECIAL: Kalender oefenmatchen JPL-clubs

Promovendus KV Kortrijk begon in de tweede week van juni aan de voorbereiding op het...

Mogelijke opvolgers voor Nicky Hayen

Mogelijke opvolgers voor Nicky Hayen

Nicky Hayen was aan de voorbereiding op het seizoen 2026/2027 bij KRC Genk begonnen. De...

Deze weg tot de finale voor de Rode Duivels

Deze weg tot de finale voor de Rode Duivels

De Rode Duivels blikten de Verenigde Staten in met 1-4 en mogen zich opmaken voor...