Club Brugge zoekt nog meer grond

13-02-2026 12:33
-
Geschreven door Redactie
Club Brugge zoekt nog meer grond

Een nieuwe voetbaltempel naast het Jan Breydelstadion, Club Brugge hoopt nu snel groen licht te krijgen. Voorzitter Bart Verhaeghe klopte met nog een vraag bij het stadsbestuur aan.

De eerste ploeg speelt in Brugge en traint in Knokke-Heist. Club NXT zit in Roeselare. Club Brugge wil een nieuw Talent Center in Brugge bouwen. De clubleiding voert momenteel koortsachtige gesprekken met het stadsbestuur om een geschikte locatie te vinden. Het doel: dat Talent Center zou samen met het nieuwe stadion in gebruik nemen.

Als Brugge geen oplossing kan bieden, zal Club Brugge zonder aarzelen over de gemeentegrenzen heen kijken.

Door de werking van Club NXT te professionaliseren met eigen, moderne infrastructuur, hoopt de club de afhankelijkheid van dure buitenlandse transfers te verkleinen en de eigen kweek nog sneller naar de hoofdmacht te loodsen.

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

LIVE: Derby KRC Genk-STVV anders bekeken

LIVE: Derby KRC Genk-STVV anders bekeken

“Als Racing Genk Play-off 1 niet haalt, hebben ze gefaald”, dixit Johan Boskamp. Om dat...

BEKIJK: Legends STVV in de kijker

BEKIJK: Legends STVV in de kijker

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. Het doet denken aan 2015-2016. Na de promotie...

Wat is er van Maarten Vandevoordt?

Wat is er van Maarten Vandevoordt?

December 2017. Maarten Vandevoordt stond in de bekermatch tegen Antwerp onder de lat. Zijn eerste...

Trainerskerkhof JPL: 11 van 16 clubs wisselden van trainer

Trainerskerkhof JPL: 11 van 16 clubs wisselden van trainer

Er zijn nog twee speeldagen in de reguliere competitie plus de play-offs. Met het ontslag...