Coosemans neemt het op voor Vazquez
RSC Anderlecht haalde opgelucht adem na de driepunter tegen KAA Gent. Na vijf wedstrijden mocht paars-wit nog eens zegevieren. Mario Stroeykens tekende voor het doelpunt. Luis Vazquez werkte hard en kreeg af en toe applaus van de fans. Colin Coosemans zag het graag gebeuren.
Na het vertrek van topschutter Kasper Dolberg naar Ajax FC wordt er op Luis Vazquez gerekend voor paars-witte doelpunten. De Argentijn liet dit seizoen nog maar één keer de netten trillen en krijgt regelmatig zware kritiek.
Tegen KAA Gent rolde er af en toe applaus van de tribune na een actie van de aanvaller. Tot grote vreugde van ploegmaat en aanvoerder Colin Coosemans. “Luis is een superharde werker en verdient krediet”, aldus Coosemans tegenover Sporza. “Wij zijn superblij met hem in de groep. Het is een goeie gast en een jongen waar je altijd op kunt rekenen als er hard gewerkt moet worden. Hij verdient echt wel meer krediet.”
Victoire Sporting. 💜 #ANDGNT pic.twitter.com/cionnz7ciZ
— RSC Anderlecht (@rscanderlecht) September 23, 2025
LEES OOK: Coosemans: “Anderlecht in stijgende lijn”