Coosemans vreest ‘plan’ Anderlecht

15-04-2025 13:39
-
Geschreven door Redactie
Coosemans vreest ‘plan’ Anderlecht

Nul op negen in de Champions’ Play-offs. Bij Anderlecht blijven ze naar de finale in de Beker van België wijzen. Vertrouwen en punten tanken in de volgende vier matchen en dan vlammen in het Koning Boudewijnstadion, zo luidt het statement.

Anderlecht speelt thuis tegen Antwerp en AA Gent. Daarna volgen verplaatsingen naar Gent en Antwerp. Geen duels tegen Racing Genk, Club Brugge of Union. De Brusselaars hopen in de eerstkomende duels een stap vooruit te kunnen zetten. Op 4 mei moet de kers op de taart volgen.

“Alles op de bekerfinale zetten? Je wint niet zomaar even die finale. Zo gaat dat niet”, stelt aanvoerder Colin Coosemans. Hij hoopt de komende matchen een ander en beter Anderlecht te zien. Iedereen moet voluit voor het behoud van de vierde plaats gaan.

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

Ivan Leko is geen wonderdokter

Ivan Leko is geen wonderdokter

“Wij menen dat we een kern hebben om eerste te worden”, stelde CEO Bob Madou...

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

Speeldag 2 ligt achter de rug in de Champion’s Play-offs. Union en Club Brugge boekten...

Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?

Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?

William Balikwisha debuteerde op zijn negentiende bij Standard. In september 2020 was het aan zijn...

Staande ovatie voor Simon Mignolet

Staande ovatie voor Simon Mignolet

Nog één keer op Stayen in actie komen, die wens ging niet in vervulling voor...