DAZN bereikt ook deal met Proximus
In oktober zegde DAZN plots het contract met de Pro League op. Het streamingplatform kreeg van rechtswege opgelegd verder te doen tot er een uitspraak ten gronde was. Een dik half jaar later bereikte DAZN een deal met Telenet en Proximus.
Die telecomoperatoren kwamen eerder niet tot een deal met DAZN. De vraagprijs voor uitzendrechten was te hoog en DAZN stelde minder aantrekkelijke pakketten voor.
Die koerswijziging van DAZN is geen toeval. Ze dachten de kleinere competities te lozen en dat geld in te kunnen zetten op de uitzendrechten van de Champions League, EK en WK. Netflix kocht zich echter met meer centen in het voetbal in.
DAZN richt zich nu terug meer op de nationale competities. Het seizoen 2025/2026 zit er bijna op. Zowel Telenet als Proximus zullen al een deel van de matchen uitzenden.