De Bilde ziet geen excuses meer voor Anderlecht

07-09-2023 12:10
-
Geschreven door Redactie
De Bilde ziet geen excuses meer voor Anderlecht

Op het einde van de zomermercato haalde Anderlecht er nog Kasper Schmeichel en Thorgan Hazard bij. Jesper Fredberg voerde twaalf nieuwkomers aan. Volgens Gilles De Bilde mag de lat omhoog.

“Hazard kan nog zeer waardevol zijn. Dit is misschien wel de strafste transfer van dit seizoen in onze competitie”, stelt De Bilde bij VTM Sport. “Hij is nog maar 30 jaar en komt dus niet zomaar uitbollen. Hij komt met 10 jaar Bundesliga-ervaring naar Anderlecht. Dat is toch niet niks. Hij moet zich in de kijker spelen van de bondscoach. Dat alles zorgt ervoor dat RSCA een goede zaak doet.”

Met Thorgan Hazard, Thomas Delaney, Kasper Schmeichel, Mats Rits en Kasper Dolberg haalde Anderlecht heel wat grote namen. Voeg daar nog jongens als Jan Vertonghen en Zeno Debast aan toe. Een sterk elftal.

“Ze hebben heel veel kwaliteit en ervaring binnengehaald. Dan mag je je niet meer verstoppen. Zelfs niet voor de titel. Er is geen excuus. Met deze kern moet je voluit gaan. Brian Riemer is dus gewaarschuwd.”

LEES OOK: Fredberg legt de lat hoger: “Anderlecht heeft grote ambities”

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Trainerskerkhof JPL 2024/2025: 29 coaches

Trainerskerkhof JPL 2024/2025: 29 coaches

Vier trainers in één seizoen. Cercle Brugge kaapt daar geen record mee weg. In het...

VIDEO: STVV viert het behoud

VIDEO: STVV viert het behoud

Een gelijkspel in Kortrijk, een nederlaag van Cercle Brugge. STVV bleef zo eerste in de...

Union kampioen als… Club Brugge kampioen als…

Union kampioen als… Club Brugge kampioen als…

Met een 0-1 zege in Anderlecht staat Union een stap dichter bij de landstitel. Als...

Christos Tzolis bepalend in titelstrijd

Christos Tzolis bepalend in titelstrijd

Union, Club Brugge of toch nog Racing Genk, de titelstrijd in de Jupiler Pro League...