“De Bruyne allerbeste Belgische voetballer ooit”

Kevin De Bruyne is aan zijn laatste wedstrijden bij Manchester City bezig. Waar de toekomst van ‘KDB’ ligt is nog onzeker. Analist Jan Mulder schat onze landgenoot erg hoog in.
LEES OOK: Verklapt Michèle Lacroix volgende club Kevin De Bruyne?
“Ik dacht een tijdje dat Eden Hazard beter was, maar ik vind De Bruyne de beste voetballer die België ooit heeft gehad”, aldus Jan Mulder in Rondo. “Ik begrijp dan ook dat vertrek niet echt, hij wilde bijtekenen. Dat gaat dan ook over geld, hij had willen blijven. Maar die trainer, die stelde hij de laatste tijd niet op. En nu slijmt hij bij hem door te zeggen dat het zo’n geweldig mens is. Die Guardiola heeft hem niet echt geholpen, hij is rijper voor vertrek dan De Bruyne.”
Kevin De Bruyne zit aan 414 wedstrijden voor Man City. Daarin maakte hij 106 doelpunten en gaf 176 assists. Hij won er 6 landstitels, 2 FA Cups en een keer de Champions League.