De Camargo heeft transfertip voor Standard

25-05-2022 11:27
-
Geschreven door MK
De Camargo heeft transfertip voor Standard

Met twaalf doelpunten en vijf assists maakte Jackson Muleka een uitstekende indruk bij het Turkse Kasimpasa. Hij werd zonder aankoopoptie uitgeleend door Standard. Dus in principe keert hij terug naar Sclessin. Igor De Camargo hoopt dat Muleka volgend seizoen mag aantreden bij de Luikenaars.

“Ik vind dat een club er alles aan moet doen om goede spelers te behouden, en Jackson Muleka, iedereen weet dat hij veel kwaliteiten heeft. Daarna zal alles afhangen van de speelfilosofie van de nieuwe coach. Ik weet niet hoe Standard volgend seizoen wil evolueren. Maar in ieder geval kan Muleka een echte aanwinst zijn in het team”, aldus De Camargo in Le Soir.

In de zomer van 2020 legde Standard twee miljoen euro op tafel om Jackson Muleka over te nemen van TP Mazembe. De Congolezen hebben ook een stevig doorverkooppercentage. De huidige marktwaarde van de 22-jarige aanvaller wordt op 3,8 miljoen euro geschat. Hij heeft nog een contract tot medio 2024 in Luik.

 

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Trainerskerkhof JPL 2024/2025: 29 coaches

Trainerskerkhof JPL 2024/2025: 29 coaches

Vier trainers in één seizoen. Cercle Brugge kaapt daar geen record mee weg. In het...

VIDEO: STVV viert het behoud

VIDEO: STVV viert het behoud

Een gelijkspel in Kortrijk, een nederlaag van Cercle Brugge. STVV bleef zo eerste in de...

Union kampioen als… Club Brugge kampioen als…

Union kampioen als… Club Brugge kampioen als…

Met een 0-1 zege in Anderlecht staat Union een stap dichter bij de landstitel. Als...

Christos Tzolis bepalend in titelstrijd

Christos Tzolis bepalend in titelstrijd

Union, Club Brugge of toch nog Racing Genk, de titelstrijd in de Jupiler Pro League...