De Condé slaat een mea culpa na incident met Vertonghen
![De Condé slaat een mea culpa na incident met Vertonghen](https://www.voetbalbelgie.be/storage/5336b8c02c96efeb1149789407d08e1c35ea2df2/401a4207-scaledjpg_1200_800.webp)
Dimitri De Condé komt terug op het incident met Jan Vertonghen. De Head of Football van KRC Genk kreeg een flinke schorsing na een opstootje met de verdediger van RSC Anderlecht.
Tegenover Het Laatste Nieuws reageert De Condé. “Ik heb dingen gezegd die ik niet had mogen zeggen, dat besef ik. Maar ik vond wel dat ik voor mijn club mocht opkomen. Als scheidsrechterlijke beslissingen in ons nadeel uitdraaien, wil je reageren.”
De Condé wilde opkomen voor zijn club. “Ik wilde laten voelen dat voor ons de maat vol was en dat het zo niet verder kon, dat is het signaal dat ik wilde geven. Maar de manier waarop was niet correct, dat besef ik. Ik heb daar voor mezelf ook lessen uit getrokken. Ik zal altijd blijven opkomen voor mijn club, maar niet meer op die manier. (lacht) Ik zal mijn strategie moeten wijzigen.”