De Condé verdedigt Thorsten Fink
Thorsten Fink kan dit seizoen op flink wat kritiek rekenen. Dimitri De Condé, Head of Football bij KRC Genk, verdedigt de Duitse trainer.
In de Europa League doet KRC Genk het met een 9de plaats en een 10 op 15 uitstekend. Maar in de Jupiler Pro League vallen de resultaten tegen. De Genkies staan pas 8ste in de stand. Na de bekeruitschakeling tegen RSC Anderlecht (1-3) en de nederlaag op bezoek bij Antwerp FC in de competitie (3-0) is de kritiek op Thorsten Fink aangewakkerd. Moet hij vrezen voor zijn job?
“Wij geloven dat Thorsten de man is die ons op korte termijn hierdoor gaat sleuren”, stelt Head of Football Dimitri De Condé in Het Laatste Nieuws. “We hebben veel vertrouwen in hem. Dat neemt niet weg dat we ambitieus zijn. Er is besef dat het beter moet, zowel bij de staf als bij de spelers en bij ons. We evalueren elke week, na elke wedstrijd. We hebben doelstellingen en die blijven staan. Het belangrijkste is dat de spelers nog in de coach geloven.”
“En er is ook nog zoiets als de menselijke kant. Ik hoop dat af en toe in het voetbal ook nog mag… Wij zijn niet bereid om Thorsten zomaar te laten vallen. Maar nogmaals: er is wel een andere realiteit en die leeft ook bij hem. Het moet wel beter.”
Donderdag neemt KRC Genk het in de League Phase van de Europa League op tegen het Deense FC Midtjylland.
Next stop: Denmark ✈️💙 #UEL #mijnploeg @EuropaLeague pic.twitter.com/IY4mHgoReO
— KRC Genk (@KRCGenkofficial) December 10, 2025
LEES OOK: Defour heeft transfertip voor KRC Genk