De Cuyper: “Club Brugge niet goed genoeg”

04-08-2024 21:12
-
Geschreven door Redactie
De Cuyper: “Club Brugge niet goed genoeg”

Een gelijkspel en twee nederlagen. Er is werk aan de winkel bij Club Brugge. Je kan niet elk seizoen alles rechtzetten in de play-offs. Maxim De Cuyper vraagt tijd en krediet.

Club Brugge ging met 1-0 onderuit bij Standard. De Rouches worden door vele analisten als degradatiekandidaat bestempeld, waar Club Brugge de uitgesproken titelfavoriet is.

“We brachten niet genoeg diepgang in de eerste helft en hadden ook te weinig kansen. In de tweede helft probeerden we dat wel, door ook het spel breder te trekken. Maar in het algemeen was het gewoon niet goed genoeg”, stelde Maxim De Cuyper na afloop.

Bulat mikte Standard op voorsprong, waarna de Rouches die voorsprong met hand en tand verdedigden. Club Brugge miste de nodige inspiratie om doelman Epolo in de problemen te brengen.

“Gelukkig hebben we nog veel tijd om dit recht te zetten”, merkt De Cuyper op. “Ik ben niet topfit, dat kan je ook niet zijn na twee weken training. Ik heb nog een paar weken nodig, maar ik hoop dat het snel terugkomt.”

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

VIDEO: STVV viert het behoud

VIDEO: STVV viert het behoud

Een gelijkspel in Kortrijk, een nederlaag van Cercle Brugge. STVV bleef zo eerste in de...

Union kampioen als… Club Brugge kampioen als…

Union kampioen als… Club Brugge kampioen als…

Met een 0-1 zege in Anderlecht staat Union een stap dichter bij de landstitel. Als...

Christos Tzolis bepalend in titelstrijd

Christos Tzolis bepalend in titelstrijd

Union, Club Brugge of toch nog Racing Genk, de titelstrijd in de Jupiler Pro League...

Sven Kums hangt zijn voetbalschoenen aan de haak

Sven Kums hangt zijn voetbalschoenen aan de haak

Op zijn 37ste neemt Sven Kums afscheid van het profvoetbal. De winnaar van de Gouden...