De Cuyper met zorgen naar het WK?

12-04-2026 13:14
-
Geschreven door Redactie
De Cuyper met zorgen naar het WK?

Geen speelminuten voor Maxim De Cuyper tegen Burnley. De linksachter is er al een tijd tweede keus voor de linksbackpositie. Met weinig speelminuten naar een WK, dat oogt niet goed.

Een kwartier tegen Brentford, één minuut tegen Nottingham Forest. Maxim De Cuyper kreeg geen speelminuten tegen Arsenal. Na een invalbeurt van veertien minuten tegen Sunderland bleef hij tegen Liverpool en Burnley op zijn honger zitten.

Brighon & Hove Albion boekte drie zeges op rij en strijdt mee voor een Europees ticket. De trainer heeft weinig redenen om zijn elftal aan te passen.

Nieuwsbrief

Specials

Grote schoonmaak bij AA Gent?

Grote schoonmaak bij AA Gent?

KAA Gent staat weer voor een vernieuwingsoperatie. Een nieuwe spits. Een centrale verdediger. Meer creativiteit...

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

Hoogspanning in de Champions’ Play-offs, beter gekend als Play-off 1. Pakt Club Brugge de titel...

FOTO: Aankomst spelers STVV en Union

FOTO: Aankomst spelers STVV en Union

Twee uur voor de aftrap van STVV-Union, de spelers en stafleden stappen het stadion binnen....

VIDEO Wouter Vrancken: “We kennen Union”

VIDEO Wouter Vrancken: “We kennen Union”

STVV pakte in Mechelen met champagnevoetbal uit. Lukt dat zaterdag ook tegen koploper Union? Wouter...