De Mil fluit Bayat terug: “Altijd 400%”

13-12-2025 08:34
-
Geschreven door Redactie
De Mil fluit Bayat terug: “Altijd 400%”

Sporting Charleroi won vorig seizoen Play-off 2 en versierde een ticket voor de voorronde in de Conference League. Rik De Mil werd het hof gemaakt door Antwerp. Even later meldde Union zich. Mehdi Bayat hield de trainer aan zijn contract. Een half jaar later nam De Mil toch afscheid.

Hij volgde bij KAA Gent Ivan Leko op, die de plaats van Nicky Hayen bij Club Brugge mocht innemen. Mehdi Bayat, de sterke man bij Sporting Charleroi, gaf aan dat Rik De Mil niet meer dezelfde trainer was als vorig seizoen. Hij smeet zich nog wel bij Charleroi, maar er ontbrak een tikje vuur.

Speelde die gemiste overgang naar Union mee? “Ik voelde dat niet. Ja, ik was ontgoocheld over die situatie. Het deed pijn, maar ik heb me nadien nog steeds 400 procent gegeven voor Charleroi. Net zoals Mehdi me altijd gesteund heeft. Dat geval-Union heeft nooit een effect gehad op de groep”, stelt Rik De Mil bij Het Laatste Nieuws.

De 44-jarige trainer uit Eeklo kreeg bij de Buffalo’s een contract tot medio 2028. Hij debuteert zondag in de Planet Group Arena tegen Antwerp FC.

LEES OOK: DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Nieuwsbrief

Specials

LIVE/FOTO: Anderlecht vs. Lyon

LIVE/FOTO: Anderlecht vs. Lyon

Om 21 uur ging de bal aan het rollen: RSC Anderlecht tegen Olympique Lyon. Het...

Top 10 duurste inkomende transfers in JPL

Top 10 duurste inkomende transfers in JPL

Een massa aan uitgaande transfers in de Jupiler Pro League. Grotendeels uit financiële noodzaak. Die...

Geen droomstart voor Yamamoto in Bundesliga

Geen droomstart voor Yamamoto in Bundesliga

Een groot fysiek vermogen, gekoppeld aan techniek en duelkracht, Rihito Yamamoto ontpopte zich in 2025/2026...

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

De laatste loodjes kunnen zwaar wegen. Op Transfer Deadline Day regende het nog in- en...

VIDEO Vanwesemael: “STVV met deze kern geen zorgen”

VIDEO Vanwesemael: “STVV met deze kern geen zorgen”

Robert-Jan Vanwesemael mikte raak tegen La Louvière en stapte na het laatste fluitsignaal met zijn...