De Mil: “Iets rechtzetten tegen Antwerp”

19-05-2023 15:07
-
Geschreven door Redactie
De Mil: “Iets rechtzetten tegen Antwerp”

Club Brugge kwam 0-2 voor, Antwerp won met 3-2. Een zoveelste klap. Dit seizoen kan niet snel genoeg afgelopen zijn. Zondag komt Antwerp echter op bezoek.

Nul op negen in de play-offs. Club Brugge zal het seizoen op de vierde plaats afsluiten. Donkere tijden. Interim-trainer Rik De Mil blijft strijdvaardig.

“De nederlaag van vorige week is hard aangekomen. Je zag dat ons team er volledig voor ging – ze voelden dat er punten te rapen vielen. Die late tegengoals vielen zwaar, want we wilden iets voor de fans doen. Op Antwerp verdienden we beter. De spelers willen dat rechtzetten.”

“Of die match extra leeft in de groep? Goh… We weten dat het enorm leeft bij de supporters. Voor hen willen we iets extra doen. Bij ons leeft vooral de ontgoocheling van vorige week. De spelers willen dat rechtzetten. We gaan vol aan de bak om dat te doen.”

LEES OOK: Antwerp niet geliefd bij Club Brugge: “Verwaandheid”

Nieuwsbrief

Specials

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

De titelstrijd lijkt tussen Racing Genk en Club Brugge te gaan. Toby Alderweireld hoopt dat...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

IN BEELD: Het nieuwe Camp Nou van FC Barcelona

IN BEELD: Het nieuwe Camp Nou van FC Barcelona

FC Barcelona hoopte dit seizoen het Estadi Olimpic Lluis Companys terug te kunnen ruilen voor...

Massa vuurwerk bij AA Gent – Anderlecht (VIDEO)

Massa vuurwerk bij AA Gent – Anderlecht (VIDEO)

De sfeergroepen van KAA Gent hadden bij de thuismatch tegen RSC Anderlecht een massa vuurwerk...