De Mil maakt brandhout van bestuur Westerlo

03-04-2024 12:42
-
Geschreven door Redactie
De Mil maakt brandhout van bestuur Westerlo

Na de salonremise in de match Westerlo-Genk vloog Rik De Mil aan de deur. Volgens de Turkse eigenaars was hij de greep op zijn spelers verloren. De Mil gooit de bal terug.

Jonas De Roeck leidde Westerlo terug naar de eerste afdeling. De Turkse hoofdaandeelhouder investeerde verder in de Kempische club, onder meer de bouw van een modern oefencomplex. Ze staken ook flink wat geld in de uitbouw van de selectie.

Vorig seizoen liep alles goed, dit seizoen begin minder vlot. De Roeck vloog buiten. Even later haalden ze Rik De Mil naar het Kuipje.

“We zijn uit een hachelijke situatie geraakt, tot op het moment dat we nog maar één punt nodig hadden. Plots verloren we drie wedstrijden uit elkaar”, blikt Rik De Mil terug bij Het Laatste Nieuws. “Denkt u dat de stress of de druk van de bestuurders dan vermindert? Neen, die wordt groter.”

“Het is niet simpel voor een trainer die niet altijd de spelers opstelt die zouden moeten opgesteld worden (volgens het bestuur, nvdr.). Want wat gebeurt er met een trainer die drie keer op rij verliest en zijn eigen gedacht doet? Wel, ik ben correct gebleven naar al mijn spelers toe.”

Anders gezegd: maakte de clubleiding dankbaar gebruik van die salonremise om De Mil op straat te gooien?

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Wat is er van Eric Bocat?

Wat is er van Eric Bocat?

STVV zat vorig seizoen dicht tegen Play-off 1 aan. In de zomermercato dienden ze meerdere...

Wouter Vrancken begint aan ‘speciaal avontuur’ (VIDEO)

Wouter Vrancken begint aan ‘speciaal avontuur’ (VIDEO)

Instappen halfweg de play-offs, bij een ploeg die kan degraderen, veel trainers zouden er hun...

VIDEO: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

VIDEO: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

Wouter Vrancken is terug een Kanarie. De 46-jarige Truienaar moet STVV in de eerste afdeling...

FOTO’S: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

FOTO’S: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

Wouter Vrancken kwam als speler aan 206 wedstrijden in een shirt van STVV. De 46-jarige...