De Mil: “Laatste minuten Westerlo-RC Genk vergeten”

Westerlo was nog niet zeker van het behoud en kreeg Racing Genk op bezoek, dat een punt nodig had om Play-off 1 te halen. Beide ploegen behaalden hun doel.
“Een grote opluchting”, juichte trainer Rik De Mil na het 1-1 gelijkspel. “We hebben er hard voor moeten werken. Na een wisselvallig seizoen sloop en spanning en stress in de club en spelersgroep.”
“Ondanks die stress zijn we er voluit voor gegaan. Daar ben ik trots op. We waren op weg naar een overwinning, maar we slikten een dom doelpunt. Dan moet je de situatie bekijken.”
In de laatste tien minuten zette Westerlo geen druk meer. In de extra tijd gaven ze de bal zelfs terug aan Racing Genk. “Dat waren misschien vreemde toestanden, maar goed, de rest van de match was met volle intensiteit, dan moeten we die laatste minuten vergeten. Ik ben vooral blij dat we in de eerste afdeling blijven.”
🤔 | KVC Westerlo en KRC Genk hielden het na de gelijkmaker voor bekeken. 🤝👀 #WESGNK pic.twitter.com/7zNQHQvi5Y
— Eleven Belgium (NL) (@ElevenBeNL) March 17, 2024