De Mil wil dat Zebra’s kalm blijven

22-12-2024 09:14
-
Geschreven door Redactie
De Mil wil dat Zebra’s kalm blijven

Feest in Charleroi. De Zebra’s versloegen STVV met 2-1 en klimmen voorlopig naar de achtste plaats. Rik De Mil maakte na het laatste fluitsignaal een vreugdedansje.

Dominant voetbal, veel doelkansen, twee doelpunten, drie punten. Rik De Mil zag niet alleen goede dingen tegen STVV. “Als je 2-0 voor staat blijft het uitkijken. Ik zei het al voor de match: we moeten een wedstrijd doodmaken. Als we de derde maken is de match gespeeld.”

Adriano Bertaccini schoof net voor de extra tijd de 2-1 binnen. Zo werd het nog even spannend. Sporting Charleroi slaat een kloof van zes punten op de nummer dertien. Er valt een zware druk van de schouders. De Zebra’s mogen wat naar boven kijken.

“We doen het thuis goed, dat moeten we trachten te bevestigen op verplaatsing”, merkte De Mil bij de RTBF op. “Ik ben heel blij met de drie punten maar er komt meteen een nieuwe uitdaging aan. We moeten kalm blijven en blijven werken.”

Er volgt nog een verplaatsing naar KV Kortrijk, de nummer dertien. Charleroi zou dus nog verder kunnen weglopen van de degradatiezone.

LEES OOK: Bertaccini scoort, donkere cijfers voor STVV

Nieuwsbrief

Specials

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

STVV stelde op de fandag de outfit voor het seizoen 2025/2026 voor. Interieurarchitect Bart Appeltans...

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Ferran Jutgla vertrok voor 5 miljoen euro naar Celta de Vigo. Casper Nielsen leverde ook...

Anderlecht straks 11 nieuwe spelers?

Anderlecht straks 11 nieuwe spelers?

Cédric Hatenboer was de eerste nieuwkomer voor het seizoen 2025/2026. Anderlecht wist ook Mihajlo Cvetkovic,...