De Ridder na Club – STVV: “Gevoel 90 minuten geknokt voor niets”

06-12-2020 07:30
-
Geschreven door Redactie
De Ridder na Club – STVV: “Gevoel 90 minuten geknokt voor niets”

Voor Steve De Ridder was het slikken toen STVV overging tot een ontslag van Kevin Muscat. De aanvoerder kon het goed vinden met de Australische coach. Maar de bal rolt verder. De Ridder deed zijn ding in de uitmatch tegen Club Brugge. Daar hoorde jammer genoeg geen puntenwinst bij.

In een matige eerste helft was STVV de gevaarlijkste ploeg, op de counter. Als voorlaatste op bezoek bij de titelverdediger, dan zet je de deur niet wagenwijd open.

“Omdat we redelijk wat goals slikten de laatste tijd, hadden we een meer behoudende aanpak”, stelde De Ridder na afloop tegenover Eleven Sports. “Bij die goal (Okereke, nvdr.) laten we gewoon onze man lopen, en dan weet je dat ze dat afstraffen.”

“Het is jammer dat je nu het gevoel hebt dat je 90 minuten geknokt hebt voor niets. We moeten onszelf eens beginnen te belonen. De voorbije weken hebben we redelijk tot goed voetbal gespeeld, maar niets gepakt. Het is tijd om punten te pakken.”

De volgende opdracht wordt een thuismatch tegen Sporting Charleroi. Daarna is Beerschot op Stayen te gast. STVV sluit het jaar af met verplaatsingen naar Zulte Waregem en Standard.

LEES OOK: Tien Belgen aan aftrap in Club Brugge-STVV

LEES MEER OVER:

Steve De Ridder

STVV

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Tolu Arokodare zit nog aan 0 PL-goals

Tolu Arokodare zit nog aan 0 PL-goals

21 doelpunten in de Jupiler Pro League, Tolu Arokodare achtte de tijd rijp om een...

Supporters Standard doorgestuurd op Chaussée d’Amour

Supporters Standard doorgestuurd op Chaussée d’Amour

Standard bakte er weinig van op Stayen en ging met lege handen naar huis. De...

Grote vernieuwingsgolf bij Club Brugge na dit seizoen?

Grote vernieuwingsgolf bij Club Brugge na dit seizoen?

Sterk presteren in de Champions League, dat laat sporen na. Ferran Jutgla, Chemsdine Talbi, Maxim...

Bruno – Bolat – Muleka – Onuachu

Bruno – Bolat – Muleka – Onuachu

Met de regelmaat van de klok trekken spelers die in de Belgische Pro League actief...