De Sart mee naar het EK? “We lachen met die vraag”

Op het middenveld van KAA Gent is Julien De Sart andermaal bezig aan een sterk seizoen. Speelt hij zich in de kijker van bondscoach Domenico Tedesco?
“Is er een Belg die over de hele competitie bekeken een hoger niveau haalt dan Julien De Sart?”, vroeg Filip Joos zich af in Extra Time. “Zelfs internationaal vind je dit type minder en minder, met die lange bal. Het is ook het voetbal van Hein Vanhaezebrouck. Rodri, misschien wel de beste defensieve middenvelder ter wereld, mag dit niet doen.”
Maakt de 29-jarige middenvelder kans op een EK-selectie? “We lachen met die vraag. Maar elk toernooi is er wel zo’n speler die uiteindelijk nooit opgeroepen wordt. Vorige keer waren dat jongens als Heynen of Trésor. De Sart beseft dat zelf ook.”
De Sart zit aan 94% van de speelminuten in de Jupiler Pro League. Daarin maakte hij 4 doelpunten en gaf 1 assist.
LEES OOK: Nog een sterkhouder weg bij KAA Gent?